آخرین اخبار
theme

خانه » آیینه رسانه‌ها » برگزاري نخستين دوره جايزه ملي لجستيک

برگزاري نخستين دوره جايزه ملي لجستيک

رييس موسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگاني از برگزاري نخستين دوره جايزه ملي لجستيك توسط اين موسسه و انجمن لجستيك خبر داد.
به گزارش شبكه اطلاع رساني توليد و تجارت،‌ مهدي فتح اله‌ هدف اصلي طراحي اين جايزه را تشويق و هدايت واحدهاي صنعتي و خدماتي كشور در جهت حركت در مسير تعالي فعالیت‌های لجستيكي دانست.
دبير علمي پنجمين كنفرانس ملي و سومين كنفرانس بین‌المللی لجستيك و زنجيره تأمین ادامه داد: فعالیت‌های لجستيكي  سبب افزايش بهره‌وری، كاهش قیمت‌ها، كاهش زمان تحويل و افزايش سودآوري بنگاه هاي صنعتي و خدماتي خواهد شد.
وي،‌ تحقق شعار توليد ملي،‌ حمايت از كار و سرمايه ايراني را حاصل برنامه ريزي و پژوهش‌های دقيق دانست و اظهار كرد: نزديك به سه دهه است كه بحث مديريت زنجيره تأمین مطرح شده و بر اساس آمار و ارقام موجود، كشورها و سازمان‌هایی كه از اين دانش بهره برده‌اند،‌ پیشرفت‌های چشمگير، سود سرشار و صرفه جویی‌های كلان مالي داشته‌اند.
نخستين جايزه ملي لجستيك همزمان با پنجمين كنفرانس ملي و سومين كنفرانس بین‌المللی لجستيك و زنجيره تأمین آذر ماه امسال در سالن همایش‌های برج ميلاد برگزار خواهد  شد.
سازمان‌ها و اشخاص حقيقي و حقوقي علاقه‌مند به شركت در اين رويداد علمي می‌توانند با مراجعه به سايت www.nla.ir از فرآيند شركت در آن مطلع شوند.
 

نظرات کاربران

تعداد نظرات 0

ارسال نظر

مطالب شابه مطلب فوق