پایگاه اطلاع‌رسانی

شناسنامه محتوا

پالایشگاه نفت تهران به ایران کد پیوست

یک مقام مسئول در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از آغاز فاز اول اجرايي شدن نظام ملی طبقه بندی و خدمات شناسه کالا (ایران کد) در بزرگترین پالایشگاه نفت شمال ایران خبر داد.
نصرالله طالبی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اجرای مرحله اول پیاده سازي نظام ملی طبقه بندی و خدمات شناسه کالا (ایران کد) در پالایشگاه نفت تهران (شهيد تندگویان)، گفت: در حال حاضر فاز عملیاتی این طرح به طور رسمی آغاز شده است.
 مدیر تدارکات شرکت پالایش نفت تهران با تاکید بر اینکه براي طبقه بندی ملی، اختصاص کدهای بومی و ایرانی به کالاهای صنعت نفت، در حوزه نفت کارگروهی تشکیل شده است، تصریح کرد: در این کارگروه نمایندگانی از مدیریت سامانه های صنعت نفت، بازرگانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، پشتیبانی، ساخت و تهیه کالای نفتی ایران و اداره تدارکات شرکت پالایش نفت شهید تندگویان مسوول بررسی و تغییر کد کالاهای طبقه بندی شده قدیمی به ایران کد شدند.
 به گفته این مقام مسئول با مشارکت اعضای این کارگروه تخصصی و کارشناسان مربوطه تعدادی از اقلام مربوط به پالایشگاه نفت شهید تندگویان کد گذاری شده است.
 ایران‌‌کد یا نظام ملی طبقه‌بندی و خدمات شناسه کالا، ساختاری است که با تدوین اطلاعات کالاها و خدمات امکان شناسایی موجودیت‌های زنجیره تأمین را فراهم می‌کند و جریان اطلاعات در زنجیره را تسهیل می کند.
 ایران‌کد با تولیداطلاعات، ابزارها و تسهیلاتی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، بستری مناسب برای تسهیل مدیریت کالا و خدمات فراهم می‌کند. وزارت نفت واحدهای صنعتی درخواست ‌کننده سوخت را ملزم به ارائه ایران ‌کد کرده است که نشان از جديت دراجراي گسترده اين الزام‌ ملي دارد.
 

ثبت نظر کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

تمامی حقوق وب‌سایت اطلاع‌رسانی ایران‌کد برای مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران محفوظ است. _JDF_Num1_JDF_Num3_JDF_Num8_JDF_Num8 تا _JDF_Num1_JDF_Num3_JDF_Num9_JDF_Num2©

Copyright All Rights Reserved. 2009- 2013©